04 Şubat 2017 Cumartesi 16:20
Survivor 2017 Ada Konseyinde Kimlerin Adı Yazıldı? Survivor 4 Şubat Konseyde Kim Kimi Yazdı?
Survivor konseyde Kimlerin adı çıktı? Hangi yarışmacı kimin adını yazdı? 4 Şubat Konseyde Neler konuşuldu neler anlatıldı merak ediliyor. Her hafta bir yarışmacının elendiği Survivor 2017 son bölümünde yine 2 eleme adayı belirlendi. Hangi yarışmacının kime oy kullandığını haberimizden bulabilirsiniz

SURVİVOR2017 ADA KONSEYDE KİMLERİN ADI YAZILDI?


 Survivor 2017 son bölümde dokunulmazlık oyunu sonrası yine bir ada konseyi yapıldı. Yapılan ada konseyinde her bir yarışmacı başka birisinin adını yazdı. Yapılan oylama sonucunda en çok oy alan yarışmacı 1. gitme adayı oldu. Daha sonra bireysel dokunulmaz olan kişi 2. gitme adayının ismini söyledi. Böylece 4 Şubat Cumartesi Ada Konseyinde gitme adayı olan 2 kişi belli olmuş oldu.

4 Şubat Oylama Sonucu Ençok Oy alan yarışmacı Denisa olurken ismi ikinci söylenen kişi de Erdi oldu. Böylece Erdi ve Denisa SMS'e kaldıHANGİ YARIŞMACI KİMİN ADINI YAZDI?

Her ada konseyi zamanı yarışmacıları saran stres son bölümde de gözlendi. Yarışmacılar oy kullanmaya bile gitmek istemezken kullandığı oyun takımına zarar vermemesi için dikkatli olmak zorundalar. Her hafta bir kişinin elendiği Survivor 2017 yarışmasında eleme adayı olan kişi sayısı ise 4 oluyor. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası konsey yapılıyor ve 2 gitme adayı belirleniyor. Pazar günü oynanan 2. dokunulmazlık oyunu sonrası yine 2 aday daha belirleniyor ve sonunda yapılan SMS sonuçları neticesinde adaya bir kişi veda ediyor.
 
GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ

Survivor geçen hafta yapılan oylamalar neticesinde önce Gönüllüler takımından Sadin ve Denisa 1 gitme adayları olmuştu. 2 dokunulmazlık oyunu sonrası ünlüler takımıda ilk defa kullandığı oylar ile Seda ve Sabriyeyi eleme adayı olarak göstermişti. Yapılan SMS sonuçlarında en düşük oyu alan Seda Adaya veda eden ikinci isim olmuştu..

Survivor 2017 Ada Konseyinde Kimlerin Adı Yazıldı?

4 Şubat Suvivor Panorama Nur Tuğba Algül Neden Yok?

Survivor Eleme Adayları Kimler Oldu 4 Şubat Cumartesi

4 Şubat Survivor 2017 Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2017 4 Şubat Cumartesi 11. Son Bölüm TV8 Dokunulmazlık Oyunu
Son Güncelleme: 04.02.2017 20:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş