04 Şubat 2017 Cumartesi 15:19
Survivor 2017 4 Şubat Dokunulmazlık 1. Oyunu Hangi Takım Kazandı? (acun.com)
Survivor 2017 Dokunulmazlık oyununun 1. yarışını kim kazandı? Dokunulmazlığn ilk oyunu hangi yarışmacılar oynadı. Dokunulmazlığı kaybeden takım oyuncuları akşamki konsey stresi sardı. Her bölümü büyük ilgi ile izlenen yarışma Survivor bir bölümü ile daha hayranlarının beğenisini kazandı 

Survivor 2017 4 Şubat Dokunulmazlık 1. Oyunu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2017 Dokunulmazlık oyunu 4 şubat saat 20.00'de başlayacak. Mücadele başlamadan önce her bölümde olduğu gibi yine yarışmanın ilk bölümü Acun. com sitesinde yayınlandı. Oynanan karşılaşmayı sizin için izledik. Bu akşam oynanacak ilk karşılaşmayı Ünlüler takımı kazanacak. Ünlüler takımından Serhat Akın Gönüllüler takımındn Anıl'a karşı çıktığı mücadelede ikili etap'ı birlikte tamamladı. Fakat Serhat oluşturduğu labirent'den topu geçirerek kovaya ilk düşüren kişi oldu ve Dokunulmazlık oyununun ilk oyununu da kazanmış oldu.İlk Oyunda Hangi Yarışmacılar Oynadı?

Ünlüler takımı ilk oyunu kazanırken büyük sevinç yaşadı. Gönüllüler takımı ise Anıl'a destek verdi. Anıl'a parkuru iyi tamamladığını ancak sonunda labirenti oluşturamadığını söylediler ve bir daha ki yarışı daha iyi tamamlayacağı şeklinde moral verdiler. Sonraki yarışlarda her iki takım yarışmacılarıda dokunulmazlığı kazanmak için ellerinden gelen herşeyi yaptılar.

Büyük çekişmeye sahne olan mücadele sonunda dokunulmazlık daha fazla oyun kazanan takımın oldu. Kaybeden takım oyuncularını ise daha şimdiden akşamki konseyde kimi yazacağın stresi bastı..

Survivor 2017 Ada Konseyinde Kimlerin Adı Yazıldı?

4 Şubat Suvivor Panorama Nur Tuğba Algül Neden Yok?

Survivor Eleme Adayları Kimler Oldu 4 Şubat Cumartesi

4 Şubat Survivor 2017 Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2017 4 Şubat Cumartesi 11. Son Bölüm TV8 Dokunulmazlık Oyunu
Son Güncelleme: 04.02.2017 20:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş