04 Şubat 2017 Cumartesi 15:39
Survivor 2017 4 Şubat Cumartesi 11. Son Bölüm TV8 Dokunulmazlık Oyunu
 Survivor 2017 4 Şubat Cumartesi 11. Bölüm TV 8 ekranlarında yayınlandı. Oynanan Dokunulmazlık oyununun ilk yarışmasını Serhat Akın Kazandı. Dün 3 Şubat Survivorda Neler Olmuştu? Survivor'un son bölümünü izlemek isteyenler haberimizin altındaki bağlantı linkine tıklayarak izleyebilirler. Herbölümü büyük ilgi ile izlenen Survivor'da bugünkü dünkü oynanan oyunda yarışmacılar voleybol maçı ile karşı karşıya geldi.

Survivor 2017 4 Şubat Cumartesi günü dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Oynanan Dokunulmazlık oyunu sonrası kazanan takım Dokunulmaz oldu ve Konseye rahat gitti. Kaybeden takım oyuncuları şimdiden kulis yapmaya başladılar. 

Dokunulmazlık oyununun ilk oyununa Ünlülerden Furkan Gönüllülerden ise Anıl çıktı Oynanan ilk oyunu ünlüler takımından Serhat Akın Kazandı ve takımına bir puanı getiren isim oldu. Daha sonra oynanan oyunlarda kıyasıya bir rekabet içinde geçti.

SURVİVOR 3 ŞUBAT CUMA NELER OLDU?


Survivor 2017 3 Şubat Cuma son bölümünü TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz haberimizin içerisinde bulunan bağlantı linkini kullanarak canlı olarak ta Survivor 2017'yi takip edebilirsiniz. Her Bölümü ile izleyenlerin beğenisini kazanan Survivor yeni bölümü ile de hayranlarını TV başına kilitledi. Özellikle yarışmacıların oyunlardaki performansı görülmeye değerdi.

survivor 2017 4 şubat tv

TV8'in başarılı yapımı olan Survivor 2017 yarışmacı kadrosu ile olduğu kadar Acun Ilıcalının oynattığı oyunlar ile de çok konuşuluyor. 3 Şubat Survivor'un 10.bölümünde oynattığı Voleybol oyunu da çok konuşuldu. Yarışmacılar oyun alanına ilk geldiklerinde çok şaşırdılar. Ancak yorucu olmayan bir oyun oynayacakları içinde sevindiler.

Oynanan ödül oyunu sonrasında yarışmcılardan kazanan takım büyük sevinç yaşarken, kaybeden takımda ise büyük hüzün hakimdi. Zorlu şartların olduğu Dominik adasında açlıkla sınanan yarışmacılar için her gün şartlar daha da zorlaşıyor. Acun Ilıcalı Survivor 2017'nin ilk çekimleri zamanında söylediği tarihin en zorlu Survivor'u olacak sözü adeta gerçek oluyor.

Survivor 2017 4 Şubat Dokunulmazlık 1. Oyunu Hangi Takım Kazandı? 
Son Güncelleme: 04.02.2017 20:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş