30 Ocak 2017 Pazartesi 20:13
Survivor 2017 30 Ocak Su Böreği Ödül Oyununu Kim Kazandı? “Anne Eli Değmiş Gibi“
 Dünyanın ve Türkiyenin ençok izlenen yarışma programı olan Survivor 2017 Türkiyede izlenme rekorları kırıyor. Her bölümü ile izleyicisini ekranlara kilitleyen Survivor 2017 8. Bölümü yine nefesleri kesti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı moral bozukluğunu atıp ödül oyununu kazanmak istiyor.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

 

Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranlara gelen ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler zor bir parkurda yarıştılar. Yaptıkları her mücadele ile alkış alan takımlar yine nefesleri kesti. Hangi mücadeleyi kimin kazanacağı belli olmayan yarışlarda sürprizler de yaşanıyor. Oynanan ödül oyununu daha az mücadele eden takım kaybederken, oyuna konsantre olan takım kazandı ve ödülün sahibi oldu.

 

SURVİVOR 2017 ÖDÜL NE VERİLECEK?

Oynanan Ödül oyununda Acun Ilacalı önce ödülü açıkladı. Yaptığı açıklamada bugün ödülü kazanan takımın muhteşem bir ödülün sahibi olacağını söyledi. Acun yine örtünün altında saklı olan ödülü açtı ve yarışmacılar ödülü görünce büyük bir sevince boğuldu. Yarışma için hırsları bir kat daha arttı. Anne Eli Değmiş gibi Türkiye'den getirtilen Su böreği yarışmacılara tanıtıldı. Kazanan 30 Ocak ödül olarak Su böreği kazanacak

 

SURVİVOR 2017 29 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNU NELER OLDU?

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ağırlık kaldırma oyununun oynandığı günde Gönüllüler takımı daha çok ağırlık taşıyarak rakibine üstünlük kurdu ve oyunu final etabında 3-0 gibi net skorla yenerek 2-1 yendi ve dokunulmazlığı kazandı.

KONSEYDE İLHAN KİMİ NEDEN SÖYLEDİ

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinde ilk olarak Seda’nın adını yazdılar. Daha sonra Bireysel dokunulmaz olan İlhan Sabriye’nin ismini söyledi. Böylece Salı günü yapılacak SMS oylamasına kalacak isimler belli oldu. Sadin, Denisa, Sabriye, Seda sms oylamasına kalarak eleme potasına girdi

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek? 

30 Ocak Survivor Ödül Oyunu Gönüllülerden Müthiş Geri Dönüş? Eser West'ten Nusret Taklidi Geldi
31 Ocak Survivor 2017 Serhat Eser Kavgası Damga Vurdu? Serhat ve Eser Diskalifiye Olacak mı?
TV8 canlı yayın akışı 31 Ocak Salı Survivor 2017 9. Bölüm
30 Ocak Survivor Ödül Oyunu İlhan Mansız Neden Yok? İlhan'ın Son Sağlık Durumu ne?
30 Ocak Survivor Meyve Ödülüne Neden Tüm Ünlüler Katılmadı?
30 Ocak Survivor 2017 Erkekler Sembol Oyununu Kim Kazandı? Kazanan Ünlülerden oldu
30 Ocak Survivor 2017 Kızlar Sembol Oyunu Kim Kazandı? Kazanan Sema Oldu

Survivor 8. Bölüm 30 Ocak Ödül Oyununu Kim Kazandı?Survivor 2017 8. Son Bölüm TV8
Son Güncelleme: 30.01.2017 20:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş