07 Şubat 2017 Salı 22:47
Survivor 14.bölüm fragmanı 7 Şubat Salı Elenen İİlhan Mansız Fatih Kavgası1
 TV8 ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da 3.haftanın da adım adım sonuna doğru yaklaşıyoruz. 14.bölüm ile 7 Şubat Salı akşamı yayınlanmaya hazırlanan programdan detaylar sizlerle!

 

Haftanın 5 günü yayınlanan ve oynanan oyunlarla sevenlerinin heyecan seviyesini en yüksek noktaya taşıyan Survivor’dan bilgileri adım adım sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Acun Medya önderliğinde yoluna devam eden Survivor 14.bölüm ile 7 Şubat Salı akşamı yayınlanmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftada olduğu gibi bu hafta da Survivor’da bir dokunulmazlık oyun Gönüllüler bir dokunulmazlık oyunu ise Ünlüler kazandı.

Bu dokunulmazlık oyunlarının ardından çıkan isimler ise Gönüllüler adasında Denisa ile Erdi olurken Ünlüler adasında ise Sabriye ile Adem oldu.

Ünlüler adasında Adem’in ismi Sedat tarafından söylendi. Adem ise Survivor’dan elenmediği takdirde bütün ada konseylerinde Sedat’ın ismini yazacağını ve bundan vazgeçmeyeceğin belirtti.

Oldukça önemli gruplaşmalar ve çekişmeler yaşanmaya devam ediyor Survivor’da.. Her bölümü heyecan fırtınası içinde geçen Survivor ile ilgili bütün merak edilenleri de yerel haber ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Bu hafta da Survivor’da elenen isim belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

Survivor 14.bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 06.02.2017 18:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş