03 Şubat 2017 Cuma 22:25
Survivor 11.bölüm fragmanı 4 Şubat Cumartesi Dokunulmazlık Oyunu Heyecanı
 TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan Survivor’da bir bölümü daha geride bıraktık. Nefesleri kesen ödül oyununun ardından 4 Şubat Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyunu için nefesler tutuldu. İşte haberin detayları..

 

Acun Ilıcalı ile birlikte yılların eskitemediği program haline gelen ve her bölümü merakla takip edilen Survivor yarışmasında nefesleri kesen bir ödül oyununa tanıklık ettik. Her hafta bir gün olimpiyat oyunlarından seçmelere tanıklık ettiğimiz Survivor’da bu hafta voleybol oyunu oynandı.

İlk etapta 2şer kişilik takımlarla oynanan oyunda Ünlüler çok önemli bir atak yaptı ve geriden gelerek ilk turun sahibi oldular. İkinci etapta ise 5er kişilik takımların mücadelesine tanıklık ettik.

Ünlüler takımı burada da oldukça atik davrandı. Ödül ise pizzaydı. Açlıkla mücadele eden Gönüllüler ve Ünlüler takımlarının pizza için verdiği mücadele görülmeye değerdi.

İlhan Mansız ise kısa bir sürenin ardından tekrardan takıma döndü. Takım içerisindeki performansı ile yine göz dolduran İlhan Mansız voleybolda da ne kadar iyi olduğunu gösterdi diyebiliriz.

Her hafta bir kişinin elendiği ve aday veda ettiği Survivor’da 4 Şubat Cumartesi akşamı yapılacak oyun ile birlikte 2 aday belli olacak. 5 Şubat Pazar günü de bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve 2 isim daha belli olacak.

 

Survivor 11.bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 03.02.2017 22:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş