31 Ocak 2017 Salı 22:20
Survivor 10.bölüm Fragmanı 3 Şubat Cuma Ödül Oyunu Heyecanı
 TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde rekor kıran Survivor yarışması 10.bölüm ile 3 Şubat Cuma akşamı sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ödül oyunu heyecanıyla ekranlarda olacak Survivor’dan bilgiler sizlerle..

 

Haftanın belirli günleri yayınlanan ve heyecan dozu oldukça yüksek olan Survivor’da artık 2.haftayı da geride bıraktık. Son olarak 31 Ocak Salı akşamı iletişim oyunu ve elenecek isim heyecanıyla  ekranlarda olan Survivor’da iletişim oyununda kıyasıya bir mücadele verildi.

İlk olarak oynanan oyunda Gönüllüler takımı ilk turu önde kapattı ancak Ünlüler takımı da pes etmedi. 2.turu kazanan takım Ünlüler kazandı. Final turuna kalan oyunda ise Ünlüler 3-1 kazandı ve iletişim oyununu kazanan ekip oldu.Öte yandan Serhat ile Eser West arasında yaşanan büyük tartışma damgasını vurdu. Serhat’ın Eser’i uyarmasının ardından Eser’in karşılık vermesi ile birlikte gerilim arttı.

Serhat ile Eser’in büyüyen tartışmasında araya giren isim ise Esat Yontunç oldu. Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı olan ve Acun Medya’da görev alan Esat Yontunç da araya girdi.

Survivor bu hafta da geride kaldı. 3 Şubat Cuma akşamı 10.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan Survivor ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. 10.bölümde oynanacak ödül oyunu ile ilgili bilgileri de ayrıca aktaracağız.

Survivor 10.bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 31.01.2017 22:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş