24 Kasım 2016 Perşembe 19:24
Süper Loto Sonuçları Şanslı rakamlar 24 Kasım Perşembe!
Süper Loto çekiliş sonuçları heyecanı burada yaşanacak! 24 Kasım Perşembe "Milli Piyango Süper Loto" çekiliş sonuçları tıkla öğren sayfası ile karşınızdayız. (MP Sonuçları) Süper Loto kazandırmaya devam ediyor, perşembe akşamları çekilişi yapılan Milli Piyango Süper Loto hangi ile çıktı, çekiliş sonuçlarında adağıtılan ikramiye ve şanslı numaralara bu ekrandan ulaşabilirsiniz. Süper loto devretti mi, yoksa çekiliş ertelendi mi hepsinin cevabı burada olacak!

Milli Piyango Süper Loto 24 Kasım 2016 çekiliş sonuçları "Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sayfası" ekranımızdan online takip edilebilir. Süper Loto kazndıran numaralar ve dağıtılan ikramiye miktarı, Kişi başına düşen ikramiye tutarı ve kazanan il ilçe bilgileri yine sonuç sayfalarımızda olacak.

Süper Loto 24 Kasım  2016 Perşembe 475. Kez çekilecek, Süper Loto kazanan numaralar hangisi olacak. Her hafta milyonların dağıtıldığı şans oyununda kazanan belkide sizsiniz.

SÜPER LOTO SONUÇLARI SAAT 21:00'DA BURADA OLACAK!

SÜPER LOTO NEDİR, NASIL OYNANIR?
Şans oyunları arasında yer alan ve her hafta perşembe günü saat 21.00'da çekilen bir şans oyunudur. 6 Bilen ikramiyeyi almaya hakkazanır, bunun yanında 5,43 bilenlerde ikramiye kazanır.

Süper loto kuponlarında 6 kolon bulunmaktadır. Bu kolanlarda 1 'den 54 'e kadar sayılar bulunur, 54 rakamdan 6 tanesi işaretlenerek oynanır. Kupanda hata yapılırsa İptal kutuçuğu işaretlenmelidir. Süper Loto'da ikramiye kazanabilmek için en az 3 rakamın tutturulması gerekmektedir. Eğer Kuponda 6 rakam çekiliş rakamları ile aynı ise büyük ikramiye kazandınız demektir. Eğer çekiliş sonuçlarında 6 bilen çıkmaz ise büyük ikramiye bir sonraki haftaya devreder. Süper Loto 25 Ekim 2007 tarihinden bu yana oynanmaktadır.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sayfası Burada!
Son Güncelleme: 26.11.2016 21:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş