03 Kasım 2016 Perşembe 21:25
Süper Loto çekiliş sonuçları 3 Kasım MPİ açıklanıyor





3 kez devretmiş olan Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştiriliyor. İkramiyenin büyüdüğü çekilişin neticesinde büyük ikramiyeyi kazanacak birisi olacak mı çok merak ediliyor.

Süper Loto 3 Kasım günü 472.hafta çekiliş sonuçları bu akşam açıklanıyor. Büyük ikramiye birisine çıkacak mı yoksa bir kez daha devir mi edecek heyecanı yaşanıyor.


Ülkemizde şans oyunu severlerin sıklıkla tercih ettiği Süper Loto çekilişi Milli Piyango İradesi tarafından her hafta Perşembe günü gerçekleştirilmektedir.

Kasım ayının ilk çekilişi bugün gerçekleşecek ve Süper Loto bu çekiliş öncesinde tam 3 kez devir yaşadı. 3 kez devretmiş olan Süper Lotonun talihlisi kim olacak çok merak ediliyor.

471.hafta sonuçlarına göre geçtiğimiz haftanın kazandıran numaraları;
 

07 – 10 – 14 – 28 – 42 – 44

kazandıran numaralar olmuştu. 6 bilen geçtiğimiz hafta çıkmadığı için Süper Loto ikramiyesi devretmişti. Devreden ikramiye tutarında 4.857.297,17 Türk Lirası olarak açıklandı.

5 bilen ise tam 73 kişi çıktı ve bu kişilere kişi başı olarak 7 bin 652 lira ikramiye ödendi. 4 bilen kişi sayısı geçtiğimiz hafta 4053 kişi olarak açıklandı ve kişi başı 147 lira ikramiye ödendi.

Basında yer alan haberlere göre sonuçları 21.15’te ilan edilmesi beklenen Süper Loto çekiliş neticeleri henüz açıklanmadı. Milli Piyango İradesi’ne ait olan resmi internet sitesi üzerinden sonuçlar ilan edilecek.

Sonuçların ilanı sonrasında kazandıran numaralara buradan erişebileceğiniz gibi çekiliş hakkında tüm merak ettiklerinizi de yerelhaber.tv’de bulabilirsiniz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş