22 Kasım 2016 Salı 21:21
Star TV Yıldızların Altında dizisi ne zaman başlayacak?
Merak ile beklenen yapımlar arasında yer alan Yıldızların Altında ne zaman ekranlara gelecek tam olarak tarihi açıklanmadı.

Dizinin başrollerinde Özge Gürel, Berk Cankat, Mesut Akusta ve Canan Ergüder’in yer alacağı Yıldızların Altında dizisinin yapımını başarılı yapım şirketi Süreç Film üstlenecek.

Senaryosunu Yazı Odası’nın kaleme alacağı Yıldızların Altında dizisinin çekimlerine başladığı konuşuluyor. Çok yakında ekranlarda yerini alması beklenen dizi sezona iddialı bir giriş yapacak.

Yıldızların Altında dizisinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt üstlenecek. Dizi bir mahalleden yıldızların en tepesine kadar uzanacak olan bir aşk hikayesini anlatacak.

Dizinin ana karakterlerinden birisi olan Aras, tüm ülkenin sevgisini kazanmayı başarmış çok tanınan bir pop stardır. Haziran ise ona aşık fakat umudu olmayan şarkıcı olmayı hayal eden bir mahalle kızı olarak dizide yer alacak.

Aras ile Haziran bir konser esnasında yüzlerce insan arasından birbirlerini bulacaklar. İkisinin arasındaki şan, şöhret ve sınıf farkı gibi sayısız engel bulunmaktadır. Aras ile Haziran tüm engellerin üstesinden gelmeye çalışacaklar.

Dizide bir diğer önemli ikili ise Fikret ve Zeyno karakterleri olacak. Zeyno, Haziran’ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya yemin etmiştir.

Zeyno ve Fikret eski iki aşıktır. Bir araya geldiklerinde eski günler ikisinin de aklına gelmektedir. Fikret ve Zeyno’nun bir araya geldiği sahnelerde aşk kıvılcımları ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Son Güncelleme: 22.11.2016 21:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş