26 Kasım 2016 Cumartesi 14:22
Star Tv  Yayın Akışı - Bugün neler var Yüksek Sosyete de karar zamanı (26 Kasım)

Star Tv 26 Kasım
 Cumartesi hangi diziler ve programlar var? Star Tv 26 Kasım Yayın Akışında yer alan ve izleyebileceğiniz güzel yapımlar gün içinde sizlerle! Star tv gündüz ve akşam kuşağında önemli yapımlar ekrana geliyor. 26 Kasım Star Tv yayın akışı. Star Tv yayın akışında hangi programlar var? Star Tv yayın akışında bugün hangi diziler var? 26 Kasım Cumartesi Star Tv yayın akışına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Star TV yayın akışında 07.00'da Paramparça adlı dizinin tekrar bölümleri ilk olarak ekrana geliyor. Saatler 10'da Magazin programlarının ilkleri arasında yer alan Star Life ekranlarda olacak.Saat 12:00'da ise Özlem Denizmen'le Kadınca programı yayınlanacak. Saat 14:00'da Hayat Bazen Güldir adlı dizide Hayat öğretmenin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. İstanbul'da bir okulda öğretmenlik yapan Hayat'ın karşılaştığı zorluklar ekrana geliyor.

Star Tv'de saatler 16.30'u gösterdiğnde Cesur ve Güzel tekrar bölümü ile ekranlarda olacak. Başrollerinde Tuba Büyüküstün ve yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturan dizi star tv'nin büyük umutlar bağladığı dizi olarak gösteriliyor. Köroğlu Kasabasın'da geçen dizide, babasının çalınan hayatını geri almak için uğraşan Cesur Alemdaroğlu ile Tahsin Korludağ'In kızı Sühan arasında geçen olaylar anlatılmaktadır. 

20:00 Yüksek Sosyete:

Cansu aşkını seçsede, büyük bir yol ayrımında olan Kerem'i Koran Ailesinden gelen acımasız hamle büyük bir çıkmazın içine sokar. Kerem bir karar vermek zorunda, aşk mı yoksa intikam mı? Bedia'nın sağlık durumu Mert'i sıkıntıya sokar, Ece ise Mert'i mutlu etmek için planlar peşidedir.  Bir aile sofrası hazırlamaya karar verir. Süreyya ne yapacak Levent ile ilişkisini bitirecek mi? Hep beraber göreceğiz..

23:45 Anne:

Melek ile Zeynep birbirinden habersiz yaşamaktadır, Zeynep Melek'in okulunda işe başlar ve ikilimizin kader çizgisi burada kesişir. Şule için Melek adeta bir yüktür, nikahsız bir erkekle yaşamaktadır. Sözde nikahsız yaşadığı erkek arkadaşı Cengiz ile Melek'e eziyet etmektedir ve Şule buna göz yummaktadır. 
Star Tv Yayın Akışı Cumartesi günü yayın akışında saat kaçta hangi programlar var?

STAR TV YAYIN AKIŞI

02:30 Kara Sevda
05:30 Ölüm Yolu
07:00 Paramparça
10:00 Star Life
12:00 Özlem Denizmen'le Kadınca
14:00 Hayat Bazen Tatlıdır
16:30 Cesur ve Güzel
19:00 Star Haber
20:00 Yüksek Sosyete
23:45 Anne
Son Güncelleme: 26.11.2016 15:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş