01 Ekim 2016 Cumartesi 10:46
Son Destan dizisi başrol oyuncuları kimler yer alıyor?
Yapımcılığını BKM’nin üstleneceği yönetmenliğini ise Şenol Sönmez’in üstleneceği Son Destan dizisinde hazırlıklar devam ediyor. Yakında meraklıların karşısına çıkacak ve 5 bölüm sürecek olan Son Destan dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan başrol isimleri de netlik kazandı.

Son Destan dizisinin başrollerinde Sedef Avcı, Selçuk Yöntem, Fatih Artman, Ekin Türkmen gibi isimler yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosuna ise yeni bir isim daha katıldı.

Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın, Racon: Ailem İçin dizilerinde rol alan Ecem Çalık Son Destan dizisinin yeni isimlerinden oldu.

Ecem Çalık kimdir?
20 Ekim 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen EcemÇalık 2008 yılında okulunu bırakır Kıbrıs’tan İstanbul’a döner. Kendine olan güveniyle birlikte oyunculuğu hedefleyen ve Müjdat Gezen Sanat Merkez’inde oyunculuk eğitimi almaya başlayan Ecem Çalık ardından önemli başarılara koşmuştur.

İlk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Çalık ardından Aramızda Kalsın ve son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Racon Ailem İçin dizisinde rol almıştır. En İyi Kadın Oyuncu ödülüne de layık görülen Ecem Çalık oldukça başarılı yıllar geçirmektedir.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş