10 Ocak 2017 Salı 14:24
Sıradaki Gelsin Başvuru Formu Doldur-Başvurular Nereye Yapılıyor?
 Fox TV ekranlarında Çok yakında sıradaki gelsin isimli yarışma izleyici karşısına çıkacak. Emre Karayel'in sonunu ile ekranlara gelecek olan sıradaki gelsin programı heyecanla bekleniyor. Sıradaki gelsin yarışmasında izleyici oldukça heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşayacak . Türk televizyon tarihinin en hızlı yarışmalarından birisi olan sıradaki gelsin yarışması başvurusu nasıl yapılır. Sıradaki gelsin başvuru formu nereden doldurulur sorularının cevabını sizler için sayfamızda yanıtladı.

Sıradaki gelsin yarışması en hızlı yarışma olarak arşımıza çıkıyor. İtalya Brezilya ve Kanada gibi ülkelerden sonra şimdilerde Türkiye'de yayınlanmak üzere karşımıza çıkan sıradaki gelsin yarışmasını Emre Karayel sınıyor. Türkiye versiyonunda 2 aşama olan sıradaki gelsin yarışmasında ilk aşamada eğlenceli sorular sorulacak doğru cevap vermek zorunda ve finale çıkmak için tüm yarışmacıları elemek zorunda olacak finali çıkan yarışmacı ise 150 saniyede 21 soruya yanlış  yanlış cevap verebilen ödülü kazanmış olacak yarışmaya başvuru yapmak için Fox TV televizyonun internet sitesinde yer alan başvuru kısmına tıklamanız gerekmektedir.

 


Sıradaki Gelsin Yarışması başvuru formu için tıklayın

4 yarışmacıdan en çok doğru soruyu bilen bir yarışmacı 150 Sn sürecek final için final koltuğuna çıkacak. Final ise 21 sorudan oluşacak ve her sorunun iki seçeneği olacak. Günlük hayattan herkesin bilebileceği sorulardan oluşacak finalde amaç yanlış seçeneği hızlı şekilde söyleyebilmek olacak.

Son Güncelleme: 10.01.2017 14:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş