21 Kasım 2016 Pazartesi 19:36
Simay Barlas Paramparça dizisinden ayrıldı mı neden yok

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizileri arasında yer alan ve her pazartesi akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Paramparça dizisinde Simay Barlas neden yok diziden ayrıldı mı sorusu merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden olan Paramparça ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ekran Petekkaya, Barış Falay, Ebru Özkan, Mine Tugay gibi isimlerin yer aldığı Paramparça dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ancak sezon başından bu yana sevenlerinin karşısında olmayan Simay Barlas ile ilgili son bilgileri aktarıyoruz.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Simay Barlas Paramparça’dan ayrıldı ve Star Tv’nin bir başka dizisi olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosuna geçti. Simay Barlas bu dizide Gözde karakterini canlandırıyor.

Simay Barlas kimdir?

Simay Barlas 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 2017 yılında 18 yaşına girecek olan genç ve başarılı oyuncu Barlas 1.66 boyunda ve 48 kilo ağırlığındadır. Son dönemlerin başarılı isimlerinden olan Barlas aynı zamanda modellik de yapmaktadır.

Daha önce reklam filmlerinde de rol alan Barlas 2015 yılında Paramparça dizisinde rol almıştır ve bu sezon başında Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Barlas burada Gözde karakterine hayat vermekte.

Son Güncelleme: 21.11.2016 19:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş