23 Ekim 2016 Pazar 15:09
Simay Barlas Kimdir instagram hesabı Hayat Bazen Tatlıdır Gözde
Star Tv’nin yeni dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin başarılı isimlerinden olan ve Hayat öğretmenin kardeşi Gözde karakterini canlandıran Simay Barlas ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Pazar akşamlarının yeni yıldızları arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Dizinin başrollerinde ise Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan gibi isimler yer alıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin bir başka dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Simay Barlas oldu. Dizide Birce Akalay’ın canlandırdığı Hayat Öğretmen karakterinin kardeşi Gözde’yi canlandıran Simay Barlas daha önce Paramparça dizisinde rol almıştı.

Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Simay Barlas kimdir?
Star Tv’nin başarılı dizilerinden olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Gözde’yi canlandıran Simay Barlas 18 yaşındadır.
1998 yılında dünyaya gelen Simay Barlas’ın ilk dizi deneyimi ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisi olmuştur. Barlas Paramparça’nın ardından gençlik dizisi olarak karşımıza çıkan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile sevenleriyle buluşmuştur.

1.66 boyunda olan 47 kilo olan Simay Barlas’ın saç rengi ise kahverengidir.

Simay Barlas Instagram Hesabı
Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncularından  olan Simay Barlas’ı sosyal medyadan da rahatlıkla takip edebilirsiniz. Başarılı oyuncuyu Instagram hesabı üzerinden @simaybarlass hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Hayat Bazen Tatlıdır konusu
Pazar akşamlarına yeni bir renk katan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat Öğretmen özel okuldan devlet okula gelir. Kardeşi Gözde ile birlikte yeni bir hayata yelken açan Hayat Öğretmen hem kendi hayatındaki sorunlarla hem de öğrencilerin sorunları ile baş etmek zorundadır.
Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her Pazar akşamı Star tv ekranlarında!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş