01 Şubat 2017 Çarşamba 21:36
Seviyor Sevmiyor yeni bölüm neden yok final mi yaptı? 5 Şubat Pazar
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Seviyor Sevmiyor dizisinden son bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Bu hafta 5 Şubat Pazar akşamı yayınlanması beklenen yeni bölümü ekranlarda olmadı. İşte Seviyor Sevmiyor ile ilgili bilgiler..

 

Pazar akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de Seviyor Sevmiyor dizisi diyebiliriz. Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı gibi isimlerin oynadığı Seviyor Sevmiyor dizisi bu hafta yeni bölümü ile yayınlanmadı.

5 Şubat Pazar akşamı yayınlanmayan dizi sevenlerini meraklandırdı. Seviyor Sevmiyor dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak olan Beşiktaş Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası 2.tur mücadelesi nedeniyle sevenlerinin karşısında olamayacak. Yeni bölüm ise 12 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak.

Son Bölüm Özeti:

Yiğit’in evlenmekten son anda vazgeçmesinin ardından Deniz çok üzülse de yine de çevresindekilere Yiğit’i korumaya devam etmektedir. Bir yandan da Yiğit’in bu kararını sorgulamaktadır Deniz; Acaba başka biri mi vardır?

Yiğit’i hastanede doktor ile yakın bir şekilde gören Deniz şok olur. Yiğit ise durumdan haberdar olur ve Deniz’i kendisinden uzak tutmaya çalışır.

Simya ile Tuna aralarında yaşananların ardından ilk kez karşılaşırlar. Simya bu yaşananı İrem’in öğrenmesinden korkarken Tuna ile Simya yakınlaşmaya devam ederler.

Son Güncelleme: 01.02.2017 21:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş