31 Ocak 2017 Salı 11:16
Seviyor Sevmiyor yeni bölüm neden yayınlanmadı 5 Şubat Pazar niçin yok?
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Seviyor Sevmiyor dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Bu hafta yayınlanmayan Seviyor Sevmiyor dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Pazar akşamlarına damga vurmaya devam eden başrollerinde ise Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı, Gonca Sarıyıldız gibi isimlerin yer aldığı Seviyor Sevmiyor dizisi ile ilgili son gelişmeler yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği Seviyor Sevmiyor dizisinin bu hafta 5 Şubat Pazar akşamı yayınlanması beklenen bölümü ekranlarda olmadı.

Seviyor Sevmiyor neden yayınlanmadı?

Seviyor Sevmiyor dizisinin bu haftaki yeni bölümü Ziraat Türkiye Kupası 2.tur karşılaşması Beşiktaş – Fenerbahçe karşılaşmasından dolayı yayınlanmadı.

Seviyor Sevmiyor dizisinin yeni bölümü 12 Şubat Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak.

Seviyor Sevmiyor Son Bölüm Özeti:

Yiğit’in evlenmekten vazgeçmesinin ardından Deniz bu habere çok üzülür ancak yine de çevresine karşı Yiğit’i savunmaya devam eder. Bir yandan da Yiğit’in bu kararının nedenini de araştırmaya devam eder.

Yiğit’i hastanede doktoruyla birlikte samimi bir şekilde gören Deniz şok olur. Yiğit’in kendisini aldattığına inanamaz. Ofistekilerin de yardımıyla olayın üzerine giden Deniz neler olduğunu anlamaya çalışır

Yiğit ise bunu öğrenmiştir ve Deniz’i kendisinden uzaklaştırmak için türlü numaralara başlamıştır. Bakalım aralarında neler olacak?

Son Güncelleme: 31.01.2017 11:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş