01 Ekim 2016 Cumartesi 13:57
Sevda Kuşun Kanadında 8.bölüm fragmanı neler olacak tüyolar 7 Ekim Cuma
Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Sevda Kuşun Kanadında dizisi Cuma günü yayınlanan bölümü ile yeni sezona merhaba dedi. 7 Ekim Cuma günü yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Milli Türk Talebe Birliği olarak Kıbrıs konusuna sessiz kalmayacaklar. Bakalım Kıbrıs olaylarına dönemin siyasi isimleri nasıl bakmışlar, yakın tarihten esinlenen Sevda Kuşun Kanadında dizisi 7 Ekim akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek.


Arif, Tümay, Zafer ve Tarık çatışma sonrası neler yapacaklar. Çatışmada yaralanan Zafer kan kaybından ölmek üzereyken Arif’in kan vermesi ile hayata tutunmuştu.

Yaşanan çatışmanın ardından tüm olanların örtbas edildiğini fark eden Arif bu gizemin üzerine gitmeye karar verecek. Cemil Ateş ile bir kez daha karşılaşacak olan Arif ne yapacak merak ediliyor.

Zafer’in hayatı için endişe eden Tümay bir yandan da Nesteren ile karşı karşıya gelen annesi Esma’ya destek olmaya çalışmıştı. Yeni bölümde ise Kıbrıs hususu işlenecek.

Ayrıca diziye yeni sezon ile katılan Fethi karakteri de dikkat çekti. Zafer sokakları tutuşturmak için sinsi planlar hazırlamaya devam ederken genç bir vaiz olan Fethi’yi kullanmayı hedefliyor. Oysa Fethi’nin planı Zaferi’nkinden çok daha farklıdır.

Dizide yeni sezonda dikkat çekecek bir başka karakterde Filiz olacak. Filiz, dönemin önemli isimlerinden Şule Yüksel Şenler’den etkilenmiştir. Üniversiteye başörtüsü ile gitmeye karar veren Filiz hakaretler ile karşılaşacak.

Sevda Kuşun Kanadında 8.Bölüm Fragmanı

 
Yorumlar

Google+'da Paylaş