11 Kasım 2016 Cuma 00:25
Sevda Kuşun Kanadında 14.bölüm fragmanı çıktı mı yeni bölüm gelişmeleri 18 Kasım Cuma

TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Sevda Kuşun Kanadında dizisinde heyecan sürüyor. Dizi son olarak 11 Kasım Cuma akşamı 13.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte haberin detayları..

Cuma akşamlarının reyting rekortmenleri arasında yer alan ve her bölümü ilgiyle izlenen Sevda Kuşun Kanadında dizisi ile ilgili yaşananları ve merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi son olarak 13.bölümü ile 11 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oldu.

18 Kasım Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:

Arif babasının intikamı için Zafer Erbay’ı öldürmeye karar verir ve mücadelesi de görülmeye değerdir. Zafer’in babasının katili olduğunu öğrenen Arif’in tek hedefi vardır o da babasının intikamını almak. Söz konusu derin bağlantıları olan Zafer Erbay olunca Arif’in işi bu kadar da kolay olmayacaktır.

Tümay ise babası ile sevdiği arasında sıkışıp kalır. Babasının bir katil olduğuna inanamayan Tümay Arif ile ilgili yapılan konuşmaları da dinler. Duydukları karşısında şok olan Tümay buna rağmen olabilecek kötülüklerin önüne geçmek için harekete geçer.

Zafer Erbay ise tüm olanlardan haberdardır. Arif’e karşı hamlesini yapar. Ömer ise her zaman olduğu gibi yine Arif’in yanında olandır. İki can dost Zafer’in tuzağına düşerler. Arif ve Ömer kurtulmak için elinden geleni yapar.

Zafer’i yetiştiren adam ise Amiral’dir. Zafer’e yeni bir darbe planı yaptıklarının ve bu darbenin 27 Mayıs’ın devamı olacağının belirten Amiral’in bu haberinin ardından Zafer ise memnundur. Darbeye zemin oluşturmak için hemen harekete geçilir.

Zafer’in yaptığı plan ise hem solcularla dindarları birbirine düşürmek hem de Arif’i ortadan kaldırmak olacaktır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş