04 Kasım 2016 Cuma 16:24
Sevda Kuşun Kanadında 13.bölüm fragmanı yeni bölüm 11 Kasım Cuma tüyoları TRT1

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve dönem dizisi olarak karşımıza çıkan Sevda Kuşun Kanadında dizisi bu hafta 12.bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı ekranlarda oldu. Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

Cuma akşamlarının reytinglerde üst sıralarda yer alan yapımlarından olan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde heyecan devam ediyor. Nefes kesen hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Sevda Kuşun Kanadında dizisi bu hafta yeni bölümü ile ekranlarda oldu.

11 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak olan dizinin bu haftaki özeti ise şu şekilde;

12.bölüm özeti:

Arif babasının katilini öğrenir ve intikam ateşi ile birlikte mücadele etmeye devam eder. Tümay ile yollarını ayıran Arif’in artık tek bir hedefi olacaktır o da babasının katili bulmak ve intikamını almak..

Arif babasının katilinin Zafer olduğunu tahmin etse de bundan emin olamaz. Kubilay, Esma ve Hüsnü’nün ağzını yoklayıp öğrenmeye çalışsa da sonuç alamaz. Arif Cemil Ateş’ten Zafer ile ilgili bilgi almak ister. Cemil Ateş ise bu fikirden uzaklaştırmak ister.

Zafer ise parkalı ve arkadaşları tarafından tuzağa düşürülür. Çatışma sonunda ele geçirilen Zafer’in mücadelesi de bu haftanın en dikkat çeken sahnelerinden bir tanesi oldu.

Tarık’ın ölümü ile ilgili gerçeği öğrenmek isteyen Parkalı Zafer’i en zayıf noktasından yakalar. Ömer ise babasının eski dostu olan Kabadayı Solaklı ile görüşür. Solaklı onun da iyi bir kabadayı olduğunu düşünür. Ömer’in bu yöndeki kararı çok önemlidir.

Sevda Kuşun Kanadında dizisi her Cuma akşamı TRT1’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş