21 Ekim 2016 Cuma 21:39
Sevda Kuşun Kanadında 11.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti
TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta yeni bölüm olan 10.bölüm ile ekranlarda oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. İşte detaylar..
 
Cuma akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Sevda Kuşun Kanadında dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Reytinglerde üst sıralarda yer alan Sevda Kuşun Kanadında dizisi bu hafta yeni bölüm olan 10.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler;

Son Bölüm özeti:
Arif ve malalleli Ömer’i götürmeye gelen polis karşı etten duvar örmesinin ardından büyük bir karmaşa çıkar. Cemil Ateş ise bu fırsatın ardından Ömer’i kaçırmak ister. Arif Ömer’e kurulan kumpası çözmek için harekete geçer.

Arif’in omzundaki yük ise başkadır. Arif Tümay’ın annesi Esma’ya verdiği Kubilay’ı kaçırma sözünü yerine getirmek için elinden geleni yapar.

Halit ise evden ayrılmaya karar verir. Remzi’nin aracılığı ile Fethi’nin sohbetlerine katılmaya başlar. Başına neler geleceğinden ise haberi yoktur. Fethi ise Kıbrıs’a giden silahların sevkiyatını organize eden ismin peşine düşer. Sevda Kuşun Kanadında dizisi her Cuma TRT1 ekranlarında!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş