10 Kasım 2016 Perşembe 22:32
Seksenler Saat kaçta Başlayacak. Seksenler Hangi Gün Ne zaman

TRT ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Seksenler dizisinin hangi gün saat kaçta hangi kanalda yayınlanacağını merak eden izleyiciler için sayfamıza gerekli bilgileri aktardı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Rasim Öztekin Özlem Türkad Şoray Uzun Serhat Kılıç Ayşe Tolga Yasemin çonka Berat Yenilmez gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor .Herkesin merakla izle diye her bölümünde kimi zaman duygusal kimi zaman kahkahalarla dolu dakikalar geçirdiğimiz Seksenler dizisi hangi gün saat kaçta yayınlanıyor.

Yapımcılığını Mint Prodüksiyon Birol Güven'in üstlendiği yönetmenliğini ise Müfit Can saçıntı nın yaptığı ekranların beğenilen dizisi Seksenler dördüncü sezonu ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

TRT ekranlarında izleyicisiyle buluşan Seksenler dizisi yayına girdiği ilk günden beri büyük bir ilgi ve beğeni ile geçmişi olan özlemi hatırlatarak ekranlarda yayınlanıyor .Sahnede kollarından tutun da kostümler ve varana kadar 1980 yıllarına yönelik anıları yaşatan dizide ailelerin yaşadıkları olaylar kullandıkları kelimeler Eğlenceli dakikalar izleyici ile arasındaki bağı kuvvetlendiriyor .Sevilen dizi Seksenler Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Seksenler dizisi özellikle dekorları ve kostümleri ile adeta o yılların yaşanmasına vesile olmaktadır. O dönemdeki aile ilişkileri komşuluk ilişkileri ve insan ilişkilerinin samimiyetine anlatmak üzere oluşturulan senaryoda ayrıca mahalle sakinleri arasında geçen eğlenceli ilişkilerde ekranlara yansımaktadır

Yayin Tarihi: Her Cumartesi - 20.00

Yorumlar

Google+'da Paylaş