29 Ekim 2016 Cumartesi 22:49
Seksenler Ergun Plak neden yok diziden ayrıldı mı
Cumartesi akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Seksenler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin önemli isimleri arasında yer alan ve Serhat Kılıç’ın canlandırdığı Ergun Plak dizide olmayışı hayranlarını meraklandırdı. İşte detaylar..
 
TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Rasim Öztekin, Şoray Uzun, İlker Ayrık gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisinin sevilen karakterlerinden olan ve Serhat Kılıç’ın canlandırdığı Ergun Plak’ın dizide olmayışı hayranlarını meraklandırdı.

Dizinin hayranlarına kötü haber geldi. Serhat Kılıç’ın canlandırdığı Ergun Plak ile yollar ayrıldı ve bundan böyle dizinin oyuncu kadrosunda yer almayacak.
Ergun Plak hikayesinin bittiğini dile getiren Serhat Kılı yeni projelere yoğunlaşacağını belirten Kılıç bundan sonra Seksenler dizisinde rol almayacak. Ergun Plak dükkanı sattı ve evlendi. Dükkansız Ergun Plak da olmayacağı için senaryo gereği diziden ayrıldı.

Seksenler son bölüm özeti:
Çınaraltı mahallesinin sembolü olan asırlık çınar ağacı hastalanıyor ve tüm mahalleli ağacın iyileşmesi için seferber olur.  Ahmet ise ağacın hastalanmasına üzülen Gülden’in sütünün kesilmesinden endişelenmektedir.

Komşusu Seyfi’den çok sıkılan ve ondan kurtulmaya çalışan Fehmi’nin aklına güzel bir plan gelir.  Bu konuda en büyük destek Çağatay’dan gelir. Fehmi’nin ölümcül bir hastalığa yakalanmış olmanın dedikodusu tüm mahalleye yayılır ve ortalık karışır!
Niyazi de Nazlı’ya olan aşkından dolayı çok kötü günler geçirmektedir ve ne yapacağını bilememektedir.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 23:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş