12 Kasım 2016 Cumartesi 13:37
Seksenler 201.bölüm özeti 19 Kasım Fragmanı çıktı mı tüyolar!

TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer ala Seksenler dizisinde heyecan devam ediyor. Seksenler bu hafta 201.bölümü ile 12 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu. Dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

Seksenli yılları en güzel şekilde ele alan başrollerinde ise Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, İlker Ayrık gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisinde heyecan devam ediyor. Seksenler dizisi bu hafta 12 Kasım Cumartesi akşamı 201.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte dizide bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

201.bölüm özeti:

Çınaraltı mahallesinde gördüğü ilk andan beri Funda’dan hoşlanan Çağatay Funda’ya evlenme teklifi etme kararı verir. Funda’ya evlenme teklifi yapan Çağatay’ın teklifinin ardından Funda’nın cevabı herkesçe merak edilir.

Fehmi ise her zamanki gibi Çağatay’ı azarlar ve Çağatay bu sefer evi terk eder. Baba evini terk eden Çağatay abisinin yanına gider. Bir süre Ahmetlerin evinde yaşayacak olan Çağatay’ı oldukça farklı günler beklemektedir.

200.bölüm özeti:

Suat yazlık almaları için mahalleliyi kooperatife yönlendirir. Mahalleli ise kooperatif dünyası ile yeni yeni tanışmaya başlamıştır ve yazlık alma sevinci içerisindedir. Muhtar Fehmi de kooperatife giren isimler arasında yer almaktadır. Fehmi’nin arkasından Seyfi de kooperatife girer ve Fehmilerin yazlığının hemen yanında bir ev alır.

Bu durum ise Fehmi’nin hoşuna gitmez. Seyfi türlü türlü bahanelerle Fehmilerin evine gitmektedir. Fehmi’nin hoşuna gitmeyen bu durum karşısında bir planı vardır!

Seksenler dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT1’de!

Son Güncelleme: 12.11.2016 16:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş