04 Kasım 2016 Cuma 21:49
Seksenler 201.bölüm fragmanı ve özeti 12 Kasım Cumartesi

TRT1 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü ilgiyle takip edilen Seksenler dizisi 200.bölümü ile ekranlarda oldu. 5 Kasım Cumartesi sevenlerinin karşısında olan Seksenler ile ilgili gelişmeler sizlerle..

Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde Rasim Öztekin, Şoray Uzun, İlker Ayrık gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisinde heyecan devam ediyor. Seksenler dizisi son olarak 200.bölümü ile yayınlandı.

5 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan dizinin son bölümünde yaşananlar ise şu şekildeydi;

200.bölüm özeti:

Suat mahalleliyi yazlık almaları için kooperatife yönlendirir. Emlakçı Suat aracılığı ile kooperatif dünyası ile tanışan mahalleli yazlık alma sevinci ile kooperatife girme kararı alır. Çınaraltı mahallesinin muhtarı Fehmi de kooperatife girenler arasında yer alır.

Fehmi’nin ardından Seyfi de kuraya girer. Fehmi’nin yazlığının karşısında bir yazlık alan Seyfi’nin bu hareketi ise Fehmi’nin hiç hoşuna gitmez.

Seyfi türlü bahaneler bularak Fehmi’nin evine gelir. Seyfi bir sabah Nurten’den dolayı kendi evinde tuvalete giremez ve bunun için de Fehmilere gelince Fehmi sinirlenmeye başlar. Fehmi kendince bir plan yapar ve ev soğuk olursa Seyfi’nin eve gelmeyeceğini düşünür.

Mahalleli soba kurmak için Fehmi’yi bekleyince herkes çok üşür. Rukiye ise soğuktan hasta olur ve başta Çağatay olmak üzere tüm çocuklar Rukiye’nin etrafında pervane olur ve annelerinin iyileşmesi için ellerinden geleni yaparlar.

Seksenler Konusu

TRT1’in uzun yıllardır en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Seksenler’de arkadaşlık, samimiyet, komşuluk gibi güzel duygular en güzel bir şekilde dizi severlere sunuluyor..

Son Güncelleme: 04.11.2016 21:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş