30 Eylül 2016 Cuma 22:29
Seksenler 196.bölüm neler oluyor 8 ekim tüyoları
Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Seksenler dizisinde heyecan devam ediyor. Şoray Uzun, Rasim Öztekin, İlker Ayrık gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındıran ve o yılları en güzel şekilde TRT izleyenlerine aktaran Seksenler dizisi bu hafta yeni bölüm olan 195.bölümü ile yayınlandı.

1 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda olan Seksenler dizisinde yine önemli gelişmeler yaşandı. Özellike Çınaraltı mahallesinde açılışı yapılan dükkanın sırrı mahalleyi merak içerisine soktu! İşte bu hafta yaşananların tüm özeti sizlerle;195.bölüm özeti:
Çınaraltı mahallesinde hiç kimsenin bilmediği bir dükkan açılır. Bu dükkanın kime ait olduğu herkes tarafından merak edilmektedir. Ne dükkanı olduğu da bilinmeyen bu dükkanın açılış saati mahalle esnafına mektuplar aracılığı ile iletirli ve mahalledeki heyecanlı bekleyiş biraz daha artmıştır. Açılış saatinde herkes dükkanın önündekini yerini alır.

Öte yandan Nurten’in yeni talini vardır ve Nurten’i istemeye gelecektir. Ancak Nurten’i isteme töreni Fehmilerin evinde olacaktır. Yeni damat adayından hiç haz etmeyen Fehmi’nin tepkisi ne olacaktır merak edilir.

Çağatay ise Elvan’ın yeni arkadaşı olan Funda ile tam yakınlaşırken Seçil mahalleye geri dönüş yapar. Bunun ardından Çağatay’ın hayatı alt üst olur ve onu zor günler beklemektedir.

Öte yandan Aslı’yı Ahmet’e emanet eden Gülden ise arkadaşlarıyla buluşmaya gider ve Ahmet Aslı’ya bakmaya çalışırken olanlar olur! Seksenler dizisi yeni bölümü ile 8 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda olacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş