02 Aralık 2016 Cuma 11:03
Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Ne Zaman ve Hangi Kanalda,Saat Kaçta Yayınlanıyor?
 Show Tv ekranlarında Uğur Aslan ve Seda Sayan'ın sunacağı evleneceksen gel programı ne zaman başlıyor . Evleneceksen Gel de yarışma formatında bir değişiklik olacak mı? Seda Sayan'ın dobra duruşu izleyiciler ve yarışmacılar üzerinde nasıl bir etki uyandıracak .Evleneceksen Gel'de  yeni sezon süprizleri olacak mı? Tüm bu soruların detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Seda Sayanla Evleneceksen Gelde locadaki adayların birbirine talip olmaları yada televizyondan görerek adaylara talip olunması şeklinde ilerleyen programın mekaniğinde Seda Sayan'ın dobra kişiliği ve halk tarafından kabul gören yaklaşımları yayının sıcak bir atmosferde geçmesine zemin hazırlamaktadır . Adayların programa katılmadan önce çok sıkı bir denetimden geçiriliyor olmaları ince eleyip sık dokumaları sayesinde en çok nikah kıyılan programın kendilerine ait olması başarılı bir performansın göstergesidir.
Evleneceksen Gel programı hafta içi her gün saat 15:00 te ekranlara gelecektir. Titiz bir çalışmayla adayların seçildiği ve nikah yapılma oranı en yüksek izdivaç programlarından olan bu programda adaylar kendilerine uygun eşleri aramaktadırlar . 7 den 70 e geniş bir izleyici kitlesine hitap eden yarışmada her hafta bir birinden farklı süprizler ve özel konuklar yarışmaya renk katmaktadır.

Show Tv ekranlarında Uğur Aslan ve Seda Sayan'ın sunacağı evleneceksen gel programı ne zaman başlıyor . Evleneceksen Gel de yarışma formatında bir değişiklik olacak mı? Seda Sayan'ın dobra duruşu izleyiciler ve yarışmacılar üzerinde nasıl bir etki uyandıracak ?Evleneceksen Gel'de  yeni sezon süprizleri olacak mı? Sorularına aradığınız cevapları bu haberimizin detaylarında bulabilirsiniz

Evleneceksen Gel Seda Sayan ve Uğur Aslan'nın sunumuyla Show Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaktadır. 

Son Güncelleme: 02.12.2016 11:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş