03 Şubat 2017 Cuma 23:32
Seda Sayan Evleneceksen Gel 3 Şubat Show TV 114. Son Bölüm  | Solmaz Nurullah'ı Özel Odaya Davet Etti
3 Şubat Evleneceksen Gel  Neler Oldu. Her bölümü ile olay olan program Evleneceksen gel yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Solmaz sonunda Nurullah'ı özel odaya davet etti. Nurullah Solmaz'ın bu davetine ne cevap verdi merak ediliyor. 

 Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumu ile hafta içi hergün ekranlara gelen Evleneceksen gel 114. bölümü ile yine izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Özellikle Solmaz Nurullah ve Kaan arasında haftalardır süren tartışma ve ilikşkiler 3 Şubat son bölümde de devam etti. Kaan Fatma ile olan beraberliğini sürdürürken Solmaz Hasta iken ziyaret ettiği Nurullah'ı özel odaya davet etti.

Özel odaya davet ettiği için çok mutlu olan Nurullah ise Solmaz'a olan aşkını ağlayarak haykırdı. Nurullah özel odada müzik eşliğinde Solmz'ı nekadar sevdiğini anlattı. Solmaz'ın ise kendisine gereken ilgiyi göstermediğinden dert yanan Nurullah Solmaz'dan yakınlık bekledi. Solmaz Nurullah'a karşı hala hisleri olduğunu söyledi.

Kaan ise Solmaz ve Nurullahın görüşmesine tepki gösterdi. Birgün önce Solmaz'ın kendisi için ağladığını söyleyen Kaan ne oldu da bir gün sonra Solmaz Nurullah'a karşı hisleri olduğunu anladı dedi. Hem Solmaz hemde Nurullah'ın gerçekten birbirlerini sevmediğini söyledi.
Son Güncelleme: 06.02.2017 23:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş