02 Şubat 2017 Perşembe 19:43
Seda Sayan Evleneceksen Gel 2 Şubat 113. Son Bölüm Show TV | Solmaz Nurullah'ı Hastanede Ziyaret Etti
Seda Sayan Evleneceksen gel programında Solmaz Nurullahı ziyaret etti ve Geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Nurullah Kendisine ziyarete gelen Solmaz'a ne dedi? Solmaz ve Nurullah aşkı yeniden mi başlıyor? Solmaz 2 şubat günü talibi ile görüştümü soruları cevabını bekliyor

SOLMAZ NURULLAHA HASTANEDE  GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ YAPTI


 Seda Sayan Evleneceksen Gel SHOW TV 2 Şubat 113. bölümde yine Solmaz ve Nurullah damga vurdu. Solmaz aniden rahatsızlanarak Hastaneye kaldırılan Nurullah'ı ziyaret etti. Nurullah Solmaz'ı hastane de görünce çok sevindi ve teşekkür etti. Solmaz Nurullah'a kendisini yanlış anlamamasını Nurullah'a olan vefa borcunu ödediğini söyledi.

Nurullah ise herşeye rağmen geldiğinden dolayı Solmaz'ı müteşekkir olduğunu söyledi. Kaan ise Solmaz'a tepki gösterdi ve başkası ile görüşen bir adamı sen neden ziyarete gidiyorsun dedi. Solmaz ise Kaan'ın kendisine karışamayacağını açıkladı. Nurullah canlı yayında bir kez daha Solmaz'a teşekkür etti. 2 Şubat Evleneceksen Gel programını izleyenler Solmaz ve Nurullah Birkez daha mı barışıyorlar yorumu yapıldı.


Son Güncelleme: 02.02.2017 19:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş