19 Ocak 2017 Perşembe 18:02
Seda Sayan Evleneceksen Gel 19 Ocak 2017 103. Bölüm Show Tv

Seda Sayan Evleneceksen Gel Solmaz dünkü programda hem Kaan hem de Nurullah için kapıları kapatmıştı. Seda Sayan Evleneceksen gel 19 Ocak 2017 günü yayınlanan programda yeni gelen talibi ile görüştü. Nurullah ve Kaan bu duruma tepki gösterdi. Nurullah kendi görüştüğü başka birisi olduğundan çok fazla yorum yapamadı.


SOLMAZ KAAN VE NURULLAH ÜÇGENİ BOZULDU

Kaan Solmaz için herşeyin hayırlısı ama ben Solmaz'ı babamla tanıştırdım ve yaklaşık olarak 3 saaat gibi bir zaman diliminde beraber yemek yedik ve sohbet ettik. Herşey yolunda iken Solmaz'ın bir anda hiçbirşey olmamış gibi davranmasını anlayamıyorum dedi. Solmaz ise ne yapacak ölene kadar sizi mi bekleyecem diyerek yoluna devam edeceğinin sinyalini vermiş oldu.

19 OCAK SOLMAZ YENİ TALİBİ İLE GÖRÜŞTÜ

Solmaz 19 Ocak Seda Sayan Evleneceksen Gel programında  Solmaz'ın gelen talibi daha önceki Solmaz'ın uyarılarını dikkate almış olarak geldi. Dünkü programda ilk olarak görüşen Solmaz ve Talibi karar anı yaptı. Solmaz Talibini görür görmez Piercingini çıkarmışta gelmiş diyerek kendisinin önerisini dikkate aldığı için teşekkür etti.

Son Güncelleme: 23.01.2017 13:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş