24 Ocak 2017 Salı 11:30
Savaşçı Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir?Yapımcısı,Künyesi Ne?

Konya ‘da çekimlerine başlanan, Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Limon Film yapım ekibinin izleyicilerine sunacağı Savaşçı dizisi , dinamik kadrosuyla pek yakında ekranlarda yerini alacak. Sakarya Fırat’ın senaristi Süleyman Çobanoğlu‘nun konseptini kurduğu Savaşçı dizisi uzun süre kendine kanal arıyordu. Uzun süren kanal arayışı ardından hangi kanlada yayına gireceği netlik kazandı. Savaşçı dizisi yepyeni bölümleri ve kadrosuyla Fox Tv de ekranlara merhaba diyecek. Trt 1 ekranlarından yayınlanan Sakarya Fırak konusuna benzer bir konu izleyenlerini bekliyor. Dizi Fox Tv de mart ayında yayına girecek.  Fox Tv ile anlaşıldıktan sonra  ve kısa bir tanıtım yayınladı. Limon Film tarafından hazırlanan dizi askeri bir dizi olacaktır.

HANGİ BİYOGRAFİLER BU DİZİDE YER ALIYOR?

Özellikle son zamanlarda terör olaylarının çıkmasından sonra bunu konu alacak olan yapımları sıkça görebiliriz. Doğu bölgelerinde yaşanan olayları anlatacak olan dizi çok yakında ekrana gelecek. Dizinin oyuncu cast çalışmaları tamamlandı.

Mert Kılıç, Mehmet Korhan Fırat dizide rol alacak isimler. Daha önce Sungurlar dizisinde rol alan iki oyuncunun yeni dizide rol alacağı düşünülüyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş