28 Aralık 2016 Çarşamba 23:23
Samsun'da Yarın Okullar Tatil mi kar tatili yapılan okullar (Havza Çarşamba Vezirköprü) 29 Aralık
Kar Samsun ve İlçelerini etkimeye başladı. Akşam başlayan kar yağışı devam ediyor. İç  kesimlerde ulaşımda aksamalara neden olacak kar nedeniyle okullar tatil olacak mı? İlçe Milli Eğitim ve Valilikten gelecek haberler bekleniyor.

Samsun'da y
arın okullar tatil mi? Özellike iç kesimlerde kendini gösteren kar Vezirköprü ve Havza'da etkil olmaya başladı. Samsun'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Samsun ve ilçelerinde okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Veziköprü'nün dağ köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Türkiye genelinde okullarda kar tatili olan iller "Kar Tatili Olan İller" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

KAR YAĞIŞI BAŞLADI

Ankara'da beklen kar geliyor, gece saatlerinde başlayacak kar yağışı gece boyunca devame decek ve perşembe sabahı etkisini biraz kaybedecek. Ankara'da beklenen kar kalınlığı merkezde 5 ile 10 cm arasında olacak. İlçelerde ve yüksek kesimlerde ise kar kalınlığı 10 - 20 cm arasında olacak. 

MALATYA - ELAZIĞ - MALATYA - BİNGÖL VE TUCELİ'DE KAR

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Perşembe ve Cuma günü, Tunceli Malatya Bingöl ve Elazığ'da yoğun kar yağışı geliyor. Balkanlar üzerinden gelen soğuk hava bölgede etkisini sürdürmeye devam ediyor. Sıcaklığın gece -20'lere kadar düştüğü bölgede kar yağğışı daha etkili olacak. Elazığı ve Malatya'da etkili olması beklenen soğuk hava ve kar yağışı Adıyaman'da kendisini kar olarak gösterecek.  Kuvvetli yağışların etkili olacağı Adıyaman'da vatandaşlar sel baskınlarına karşı uyarıldı.

Yoğun kar yağışının etkili olacağı bölgemizde karayollarının da bundan etkileneceği görülmekte, kar yağışı nedeniyle Güneydoğu yönünden gelecek etkili rüzgarın hızının saatte 60 kilometre olacağı belirtildi. 

Yağışların,  2016 yılının son gününe kadar bölge genelinde etkisini sürdüreceğini de aktaran merkez, rüzgarın da perşembe günü Güneydoğu yönünden saatte 60 kilometre kuvvetli hızla eseceği bilgisini verdi. Uyarıda da bulunan merkez, yoğun kar yağışları nedeniyle, bölgede birbirine bağlayan karayollarında ulaşımda aksamalar olabileceğini, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi ihtimaline karşı vatandaşların ve yetkililerin tedbirli olmasını istedi.

İLLER İÇİN TIKLAYINIZ

 Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Kar tatili olan iller ve okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili Olan İller Nereler, Kar Yağışı Ne Zaman Başlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller

Gelişmeleri an be facebook safamızdan takip edebilirsiniz.

Kar Tatili Var Mı?


Kar Tatili olan iller ve ilçeler hangileri?
Son Güncelleme: 08.01.2017 15:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş