09 Ocak 2017 Pazartesi 18:02
Samsun'da Yarın Okullar Tatil mi? (Havza Çarşamba Vezirköprü kar tatili) 10 Ocak Salı

Samsun ve İlçelerinde kar etkisini göstermiş durumda! 10 Ocak Salı kar yağışı devam ediyor. İç  kesimlerde ulaşımda aksamalara neden olacak kar nedeniyle okullar tatil olacak mı? Samsun'da İlçe Milli Eğitim ve Valilikten gelecek haberler bekleniyor. Samsun'da kar yağışı etkili olmaya başladı köy yolları kapandı. Samsun'da okulların yarın tatil edilmesine neden olacak mı? Samsun'da yarın okullar tatil mi? Samsun'da başlayan kar yağışı il merkezi ve ilçelerde eğitimde aksamalara neden olacak mı? Samsun valiliği tarafından alınacak kararlar an be an burada! 

Samsun'da yarın okullar tatil mi? Özellike iç kesimlerde kendini gösteren kar Vezirköprü ve Havza'da etkil olmaya başladı. Samsun'da kar tatili yapılan okullar hangileri? Samsun ve ilçelerinde okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Veziköprü'nün dağ köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

10.01.2017

Haftaya kar yağışı ile başlayan illerde kar yaağışı bazı bölgelerde etkisini kaybetse de aralıklarla kar yağışı devam edecek. Hatfanın ikinci günü kar yağışından etkilenecek iller arasında İzmir Aydın ve Manisa geliyor. Gece başlayacak kar yağışı sabah saatlerinde yer yer 10 cm bulması bekleniyor. Sabah başlayan kar yağışı öğleden sonra ise karla karışık yağmur şeklinde kendini gösterecek..

KAR YAĞIŞI SON DURUM

Kar yağışları devam ediyor. Konya'nın güneyinde de etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle don uyarısı yapıldı. Kar yağışının yoğunlaşmasının ardından kar kalınlığının 20 cm ve üzerinde olması bekleniyor. Antalya - Konya kara yolu başta olmak üzere ulaşımda aksamalar meydana geleceği tahmin ediliyor. Buzlanma ve Don yine dikkat edilmesi gereken diğer olumsuz unsurlar arasında..

Yalova, Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te de kent merkezleri dahil ilçlerde kar yağışından etkilenmiş durumda!

Kar Tatili Yapılan İller ve İlçeler için TIKLAYINIZ
Son Güncelleme: 08.01.2017 16:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş