22 Ekim 2016 Cumartesi 19:55
Rüzgarın Kalbi neden yayınlanmıyor bitti mi neden final yaptı?
FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve farklı formatı ile dikkatleri üzerine çeken Rüzgarın Kalbi dizisi 20 Ağustos Cumartesi günü yayın hayatına merhaba demişti.

Rüzgarın Kalbi dizisi 9.bölümü ile ekranlara veda ediyor. Dizinin akıbeti ile ilgili açıklama yapıldı. Reytinglerde başarı gösterdiği düşünülen Rüzgarın Kalbi dizisinin günü değişmesinin ardından reytinglerinde düşüş gözlendi.

Pazartesi gününe alınan Rüzgarın Kalbi isimli dizi reytinglerde büyük düşüş yaşadığı gerekçesi ile yayın hayatına son verdi. Rüzgarın Kalbi dizisinin başrolü Burak Serdar Şanal  sosyal medya üzerinden bir not paylaştı.

Rüzgarın Kalbi final bölümüyle ekranlara son kez gelecek ve FOX TV ekranlarında bir daha yayınlanmayacak. Dizinin başrolünde yer alan Burak Serdar Şanal; “ Aylardır emek verdiğimiz Rüzgarın Kalbi dizi projesi sizlerin sayesinde haftalarca 1.olduğu halde yayın günü değiştirilmiştir. Haliyle aynı başarıyı gösterememiş ve yayından kaldırılma kararı alınmıştır” diyerek sitem etti.24 Ekim Pazartesi günü son bölümü yayınlanacak olan Rüzgarın Kalbi dizisi 9.bölümü ile FOX TV ekranlarına veda etti. Dizinin final kararı almasının nedeni reytingler oldu.

Reytingler nedeniyle yayın hayatına son verilen diziler kervanına Rüzgarın Kalbi dizisi de dahil oldu. Dizinin Cumartesi günü reytinglerde birinci sırada olmasına rağmen gün değiştirmesi nedeniyle reytinglerde oldukça geriye düşmüştü.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisi sona erdi ve kesin olarak final yaptı dizinin yeni bölümleri FOX TV ekranlarında yayınlanmayacak.

Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın üstlendiği dizide Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman gibi isimler yer alıyordu.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş