30 Eylül 2016 Cuma 22:12
Rüzgarın Kalbi 8 Ekim Cumartesi 7.bölüm tüyoları
Rüzgarın Kalbi dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Yeni dönemin parlayan yıldızlarından olan ve her hafta birbirinden sürpriz gelişmeleriyle karşımızda olan Rüzgarın Kalbi dizisi bu hafta yeni bölüm olan 6.bölümü ile yayınlandı. Haberin detayları şu şekilde..
 
Her hafta cumartesi akşamlarının vazgeçilmezleri haline gelen ve Fox TV’de reytingi yüksek yapımlar arasında yer alan Rüzgarın Kalbi dizisinde heyecan devam ediyor. Dram ve aşk konularını ele alan Rüzgarın Kalbi dizisi bu hafta yeni bölüm olan 6.bölüm ile ekranlarda oldu.1 Ekim 6.bölüm özeti:
Bu hafta yayınlanan bölüme Kutay’ın intihar teşebbüsü damgasını vurdu. Sonrasında yaşananların ardından Zeynep’in morali oldukça bozuldu ve kendisi sorumlu tuttu. Bu da Zeynep’in bazı kararları verme aşamasına gelmesi demekti.

Dedesinin de ısrarı ile gerçeği herkese açıklamaya karar veren Zeynep Rüzgar ile olan ilişkinin yönünü değiştirecek açıklamalar yapar.
Muammer ise fabrikasına yapılan saldırının ardından izlerini takip etmeye devam eder. Muammer’in dikkatini dağıtacak güzel bir gelişme yaşanmıştır.

Ayla ile Kemal ise duygularını daha fazla saklayamazlar. Erdem ve Kutay’ın ayrı ayrı yaptıkları kötülükler ise Rüzgar’ın geri dönüşü olmayan bir yola girmesine neden olacaktır. Rüzgar’ın bu kararı işlerin seyrinin değişmesini sağlayacaktır.

Zeynep ve Rüzgar’ı ayırmaya yönelik her şey onların biraz daha dağılmasına neden olacaktır. Rüzgarın Kalbi dizisi yeni bölümü ile 8 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda olacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş