07 Kasım 2016 Pazartesi 15:06
Rüyada Yılan Görmek Ne Demek?

Gördüğümüz rüyalar kimi zaman hayatınızda bazı olaylara işaret etmektedir.Rüyamızı ilk olarak neye göre hasat ona çıkacağını Unutmamalı rüya hakkında bilgisi olan Hayır konuşan kişilere anlatmalı ya da rüyanızda gördüğünüz şeyin şerrinden korkuyorsanız hiçbir şey anlatmadan Peygamber Efendimiz'in yaptığı gibi besmele çekerek üç defa sol tarafa  getirebilirsiniz.Rüyada yılan görmek çok çeşitli şekilde yorumlanmaktadır ,rüya tabirlerinde yılan için genellikle düşman tabir edilir.

 Edindiğimiz bilgilere göre rüyada yılan görmek düşmana sizden menfaat sağlamaya çalışan birisine cinsi ve her an saldırmayı bekleyen düşmana işaret eder, bunun yanında yılan türlerine göre de farklı anlamlar içerirç

 Rüyada yılan görmek Diğer taraftan hayra yorumlanır maddi durumunuzun güçleneceğini ailevi hayatınıza yenilikler yaşayacağınıza bir çocuk sahibi olup ya da evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayacağınızı işaret olabilir.Bazı iyi rüya tabirleri kitabında ise rüyada görülen yılanın evliyaya işaret ettiği söylenmektedir.

Rüyada zehirsiz yılan

Rüyanızda, korkmadığınız zehri olmayan, zararsız bir yılan görmeniz; elinize bol miktarda altın geçeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada arkadan gelen yılan

Rüyanızda, arkanızdan gelerek sizi takip eden bir yılan görmüşseniz, hileye başvuracak bir düşmanınız var demektir.

Rüyada kara yılanı görmek

Rüyanızda kara yılanı görürseniz ev veya eşya alabilirsiniz.

Rüyada su yılanı görmek

Rüyada görülen su yılanı, yeni bir arkadaşlığınız başlayacak ve bu kişi servet veya mevki sahibi birisi olacak demektir.

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyada görülen siyah yılan, büyük veya uzun bir yılandan daha tehlikelidir. Düşmanınız gerçekten son derece güçlü ve tehlikeli.

Rüyada beyaz yılan görmek

Rüyada beyaz yılan görmek size zarar veremeyecek, çelimsiz ve güçsüz bir düşmanınız var demektir.

Yılanın ayakları varsa

Rüyanızda yılanın ayaklarının bulunduğunu görürseniz, mevki sahibi veya sizden daha güçlü bir düşmanınız var demektir.

Rüyada altından yılan görmek

Rüyanızda altından veya gümüşten yapılmış bir yılan görürseniz, hayırlı işlerle uğraşacaksınız demektir. Bu rüya, sadece iş yaşamını işaret etmez. Günlük yaşamınızda size hayrı dokunacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yeşil yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yeşil renkli yılan, inancı zayıf bir kişiyi temsil eder. Bu kişiyle geçirdiğiniz zamanlarda, ondan etkilenebilirsiniz. Bu kişi sizi günaha girmeye teşvik edebilir.

Rüyada engerek yılanı görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, düşmanınızın son derece tehlikeli olduğuna işaret eder.

Rüyada kobra yılanı görmek

Kobra yılanı, aynı engerek yılanı gibi çok tehlikelidir. Engerek yılanı ile aynı rüya tabiri geçerlidir.

Rüyada boğa yılanı görmek

Rüyada boğa yılanı görmek; sıkıntılı, karmaşık ve karanlık günlerin yaklaştığının habercisidir.

Yılanın pençe ve boynuzunun olması

Rüyanızda gördüğünüz yılanın tırnakları veya pençeleri varsa, düşmanınızın kini ve kötülüğü büyük seviyelere ulaşmış demektir.

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan büyükse, düşmanınız sizden daha güçlüdür.

Yorumlar

Google+'da Paylaş