09 Nisan 2017 Pazar 17:28
Referandum Evet mi Hayır mı (Sende oy ver)

Başkanlık Sistemi anketimiz hazır! Sizlerde anketimize katılabilirsiniz. Türkiye Başkanlık sistemine geçmeli mi, başkanlık sistemi gerekli mi, Başkanlık sistemi hakında düşünceleriniz nelerdir? Haberimizde...

Başkanlık Anketi haberimizde.. Türkiye Başbanlık Sistemine 
doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Türkiye'nin Başkanlık Sistemine gidişi öyla kolay değil elbette önünde bir sürü engel var. Bu engellerden bazıları kendini açık açık ifade ederken bazılarıda gizli olarak kendini göstermektedir.. Teröristlerin ağzı ile konuşanlar, ülkesinin menfaatlerin değilde düşmanın menfaatlerini düşünenler ve dahası.. Ülke adına, millet adına ne varsa hepsine karşılar!

Referandum Anketi Evet mi Hayır mı?
Vatan için kararını ver! (Tıkla Oku)


Türkiye Başkanlık Sitemine doğru kararlı bir şekilde yürümeye devam ediyor. Türkiye Başkanlık seçimleri için yapılan anketlerin ilkini sizler için hazırladık! Başkanlık Anketlerin yalnızca kişilerin belli konulardaki tutumlarını, düşünce ve duygularını, önerilerini saptamak üzere hazırlanmış sorular olduğu unutulmamalıdır. Anketlerin genelde toplumun aynesi niteliğindedir ve tarafsız anketler bazı durumlarda toplumun eğilimlerini tam olarak yansıtmaktadır. 

Türkiye Başkanlık Sistemine geçiş için hazırladığımız eğilim anketimize aşağıdan ulaşabilirsiniz. Başkanlık Sistemi Anketi Sonuçları'da yine anket sayfamızda yer almaktadır.

Başkanlık Sistemi Anketimizde; Başkanlık Gelmeli mi? sorusu sorulmakta ve Evet - Hayr - Kararsızım şeklinde cevaplardan birinin tercih edilmesi istenmektedir.

Anketimize katılmak için tıklayınız

Son Güncelleme: 09.04.2017 17:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş