17 Ocak 2017 Salı 22:57
Referandum 2017! Biz son sözü söyleyenlerdeniz!

Anayasa değişikliğinde sona doğru yaklaşılırken, yaşanan gelişmelerin tesadüf olmadığı yorumları yapılmaya başlandı. Bir yandan anayasa değişikliğini istemeyen çevreler, terörü tırmandırarak kaos ortamı oluşturmak isteyenler, doların Türk lirası karşısında değerlenmesi için elinden gelin yapanlar ve bu tezgahın düzgün işlemesi için kullandıkları enstrümanlar biri olan Moody’s benzeri paravan notçu şirketler ve paçavradan ibaret gazeteleri ile yine sahnedeler!

HİÇ BİR ŞEY TESADÜF DEĞİLDİR
Anayasa değişikliğinde kritik eşikler bir bir aşılırken, Mecliste yaşanan kavgaların sebebi sizce ne olabilir,  bilmem ne borsası çıkıpta milletin parası ile nasıl anayasa değişikliğine hayır reklamı verebilir?  Bu ve benzeri gelişmeleri üst üste korsanız karşınıza topyekün yürütülen bir savaş çıkıyor.

YAPTIKLARININ HEPSİ BOŞ
Kim ne yaparsa yapsın, Allah'a can borcu olan bir millete hiç kimse bir şey yapamaz! Mecliste istediklerini alamayanların ağa babaları şimdiden referandum için çalışmaya  başladı bile, anaysa değişikliği maddelerinin bir bir kabul edilmesi nisanda yapılacak referandum için şimdiden çalışmaya başlayan "hayır"cılar Ürün pazarlama ile aynı kefeye koydukları milletin kaderini sosyal medyada yayınlamaya başladıkları reklamlarla ipotek altına almaya çalışanlara son sözü yine millet söyleyecek!

Bizler doğrudan yanayız, kimse kusura bakmasın PKK'nın başkan yaptıramayacağız sözüne vereceğimiz cevap bellidir..

Son Güncelleme: 20.01.2017 18:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş