10 Kasım 2016 Perşembe 18:32
Recep İvedik 5 ne zaman yayınlanacak vizyon tarihi belli oldu!

Türk sinema tarihinin en renkli ve en komik figürleri arasında yer alan Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik filminin yeni serisi Recep İvedik 5 filminin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili açıklama Şahan Gökbakar’dan geldi. İşte detaylar..

Her filmi kahkahalarla izlenen ve sinemalarda reyting rekorları kıran Recep İvedik’ten sevenlerine güzel bir haber geldi. Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği Recep İvedik’in yeni serisi Recep İvedik 5’in ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Karakteri canlandıran Şahan Gökbakar’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte Recep İvedik 5 17 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek!

Şahan Gökbakar kimdir?

Şahan Gökbakar 22 Ekim 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 8 yaşındayken babasını kaybeden Şahan Gökbakar ODTÜ Koleji’nin ardından 1998 yılında Bilkent Üniversitesi  Müzik ve sahne sanatları fakültesi tiyatro bölümüne girer ve 2002 yılında mezun olur.

31 Aralık 2003 tarihinde Zıbın ismi programı TV8 ekranlarında yayınlanan Şahan Gökbakar TV8’de başlayıp ATV ekranlarında devam eden Dikkat Şahan Çıkabilir programı ile reyting rekorları kırmıştır.

Recep İvedik karakteri ile beyazperdeye komediyi taşıyan Şahan Gökbakar Celal ile Ceren, Osman Pazarlama gibi filmlerde de sinema severlerin karşısında olmuştur.

Yorumlar

Google+'da Paylaş