10 Aralık 2016 Cumartesi 20:49
Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak vizyon tarihi belli oldu mu?
 Recep İvedik 5 vizyon tarihi videoda belirtince eraklı bekleyiş heyecana dönüştü. Recep İvedik 5 ne zaman vizyona girecek sorusunun cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.

Insanlara tebessüm ettirmeyi Başaran Recep İvedik yeni serisi Recep İvedik 5 ile yeniden vizyona girmeye hazırlanıyor .Recep İvedik 5 vizyon tarihi Şahan Gökbakar'ın yayınladığı videoda belirtildi .Daha ilk ilm ile en çok sevilen Türk komedi filmi tarihine geçen Recep İvedik Şahan Gökbakar imzası ile afızalara kazındı. Recep İvedik 5 için heyecanlı bekleyişi sürdüren hayranları ne zaman vizyona gireceğini merak ediyorlar.Recep İvedik 5 hakkında yeni bir video yayınlayan Şahan Gökbakar ne zaman vizyona gireceğini de bu video ile açıklamış oldu.

RECEP İVEDİK 5 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK

Şahan Gökbakar nstagram hesabı üzerinden bütün sevenlerimize bayram hediyesi olsun diyerek Recep İvedik 5 in müjdesini vermiştir aldığımız bilgilere göre şimdilerde filmin vizyona giriş tarihi de belli oldu. Recep İvedik 5 filmi 17 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek filmin dağıtımı Mars dağıtım tarafından üstlenilecek.

RECEP İVEDİK 5 FRAGMANI

Recep İvedik 5 filmini fragmanı ise izleyicilerle buluştu. Fragmanın ardından filmin bеklеyеnlеrinin ilk yоrumlarına bakılacak olursa, Recep İvedik 5 filminin de sеrinin diğer filmleri gibi sinеma kоltuklarını dоlduracağı düşünülüyor.

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 10.12.2016 20:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş