06 Ocak 2017 Cuma 10:52
PTT Personel Alım İlanı 2017 PTT Memur Başvuru Şartları
 PTT EBYS çalıştırmak üzere personel alımı gerçekleştirilecek mi posta ve telgraf teşkilatı olan PTT personel alımı yapacak mı ne zaman yapacak? İş sahibi olmak isteyen vatandaşların merakla beklediği PTT personel alımları hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

Posta ve telgraf Teşkilatı PTT istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapmaktadır. PTT de memur olmak isteyen adaylar yoğun sayıda başvuru gerçekleştirmektedir. Özellikle pek çok personel alımında PTT lise Önlisans ve Lisans mezunu adaylardan alımlar yaptığı için tüm mezunlar PTT personel başvurusu yapma hakkına sahip olabilmektedir. Yıl içerisinde binlerce personel alımı yapan PTT nin uzun süredir yeni alımları yapması beklentiler arasında yer alıyor. Ancak yaptığımız incelemeler neticesinde PTT nin henüz resmi internet sitesi üzerinden herhangi bir alım iyiler özlerin İvedik O halde PTT personel alımı yapacakmı ne zaman yapacak işte detaylar.

PTT personel alacak mı?

Bildiğiniz gibi PTT en son 2016 yılının Mayıs ayında çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapmıştı. Yapılan bu personel alımlarında sonuçların geç açıklanması adaylar tarafından tepkiye neden olmuştu. Bu yıl düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı olan KPSS'de toplam 6 milyon aday girdi ve adaylardan belli puan alanlar kendilerine ayrılan kontenjanlardan çok de memnun kalmadılar. PTT Şu an için herhangi bir personel alımı yapmıyor ancak 2017 yılı içerisinde neler olur bilemiyoruz. Özellikle KPSS'ye giren ve sonucu açıklanan adaylar arasında PTT de çalıştırılmak üzere personel alımı yapılması beklentiler arasında yer alıyor.

Başvurular başlamıştır  - yeni haber için tıklayınız

Son Güncelleme: 06.01.2017 10:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş