04 Kasım 2016 Cuma 12:17
PTT 2016 Yılı İçerisinde Personel Alımı Yapacak Mı?Şartları ve Maaşları ne kadar?

PTT 2016 yılında personel alımı  yapıyor  mu? konu hakkında merak  edilen soruların yanıtını haberimizden öğrenebilirsiniz. Detaylar buradaPosta Telefon ve Telgraf Teşkilatı (PTT) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere her yıl çok sayıda  personel alımı yapmaktadır.

Atamalar Ölçme ,Seçme  ve Yerleştirme merkezi tarafından yapılmaktadır .PTT’de çalışmak isteyen adayların Kamu Personeli Sınavına girmiş olmaları ve minimum puanı almaları  gerekmektedir.Posta, Telefon ve Telgraf Teşkilatı yıl içinde  şayet boş kadrolar olursa buralarda görev yapmak üzere sözleşmeli personel alımı da yapmaktadır.2016 yılı içinde PTT personel alımı yapacak mı ?

Kısa bir süre önce sosyal medyada Posta, Telefon ve Telgraf Teşkilatı’nın personel alımı yapacağı yönünde haberler çıkmıştı. Bunun üzerine konu ile ilgili PTT’den açıklama yapılmıştı. PTT personel alımı yapmayacağını duyurmuştu.

PTT  kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağı zaman bunu resmi internet sitesi üzerinden insan kaynakları bölümü aracılığı ile duyurmaktadır.Posta, Telefon ve Telgraf şirketinin resmi internet sitesinde personel alımı ile ilgili şimdilik yayımlanmış bildiri bulunmamaktadır.

PTT bu yıl sonuna kadar personel alımı gerçekleştirir mı gerçekleştirmez mi bilinmez  .Konu ile ilgili net bir şey söylemek doğru olmaz. PTT personel alımı ile ilgili internet sitesinden  herhangi bir duyuru yaparsa  biz de bunu  en kısa süre içerisinde sizlerle paylaşmaya çalışırız.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş