23 Ocak 2017 Pazartesi 12:48
Prison Break 5.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Prison Break 5 ne zaman başlıyor 5 sezon neler yaşanacak aksiyon ve gerilim in en üst düzeyde yaşandığı Efsane dizi Prison Break yakında takipçileri ile buluşacak . Dizi hakkında detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

Prison Break  yeni bölümlerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İzleyicinin tüyleri diken diken eden sahneleri ile müthiş bir başarıya imza atan Dizi yeni sezonda bu başarısını ikiye katlayacak gibi görünüyor. Yepyeni maceralarını karşımıza çıkacağı Michael Scofield son bölümde şirketten kurtulmuş rahata kavuşmuştu.

Ancak son sahnede ise Michael Scofield ölmüştü.Lincoln Barrows ve Sara Tancredi’nin ve diğer arkadaşlarının Michael’in mezarını ziyaret ettiğini biliyoruz.Dizi bu şekilde bitmiş ve izleyenlerin kafasında büyük soru işareti ile yayın hayatını noktalamıştı.Yıllar sonra ise yeni sezon planları ortaya çıkmış ve dіzіyі takip edenleri büyük heyecana sokmuştu.

Prison Break 5.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Dizinin yeni sezonuna dair yeni bir teaser yayınlandı. Eski karakterleri gördüğümüz Teaser’de yine bir hapishaneden kaçış operasyonu görüyoruz.Ancak bu sefer işler daha zoryeni sezonda daha büyük ses getirecek kaçış senaryoları göreceğiz.Prison Break 5.sezon 4 Nisan tarihinde tekrardan yayınlanmaya başlayak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş