08 Şubat 2017 Çarşamba 13:41
Poyraz Karayel Sinan öldü mü Ataberk Mutlu diziden ayrıldı mı 79.bölüm 8 şubat
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan her bölümünde yaşanan heyecan verici gelişmeleri ile sevenlerini ekran başına kilitleyen Poyraz Karayel dizisinin sevilen karakterlerinden olan Sinan ölüm aklım mücadelesi vermekte! Peki Sinan ölecek mi? İşte detaylar..Çarşamba akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından bir tanesi de Poyraz Karayel dizisi oldu diyebiliriz. Bu sene itibariyle 3.sezonunu geçiren Poyraz Karayel dizisi her bölümünde ayrı bir gerilim ve heyecan içerisinde geçiyor.

Poyraz Karayel ve etrafında gelişen olayları ele alan  Poyraz Karayel dizisi 79.bölüm ile 8 şubat Çarşamba akşamı yayınlanıyor ve dizinin sevilen yüzlerinden olan minik isim Sinan’ın ölüm kalım savaşı vermesi herkesi meraklandırdı.

Poyraz Karayel Sinan ölecek mi?

Dizinin en önemli isimlerinden olan ve İlker Kaleli’nin canlandırdığı Poyraz’ın oğlu Sinan geçtiğimiz hafta Girişim tarafından kaçırılmıştı. Kaçırılmasındaki amaç ise Poyraz’dan görüntülerin alınmasıydı ancak olaylar başka şekilde gelişti ve sadece Ayşegül kurtulabildi.

Sinan’a çok yaklaşan Poyraz Karayel oğlunun ölmemesi için elinden geleni yapıyor. Bu yolda ona Sadreddin, Zülfikar, Eda gibi isimler de yardımcı oluyor.

Poyraz’ın kucağında hastanenin acil bölümüne getirilen Sinan karakterinin ölmeyeceğini tahmin ediyoruz. Ataberk Mutlu diziden ayrılmayacak. Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de!

Son Güncelleme: 08.02.2017 13:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş