25 Ekim 2016 Salı 22:29
Poyraz Karayel İsa öldü mü diziden ayrılıyor mu
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Çarşamba akşamı yeni bölümleriyle hayranlarının karşısında olan Poyraz Karayel dizisi son olarak 26 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda oldu. Dizide otobüs patlamasının ardından İsa’nın ölüp ölmediği merak ediliyor. İşte detaylar..
 
Çarşamba akşamlarının reyting kurdu yapımcılığını ise Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Her bölümü merakla takip edilen Poyraz Karayel dizisi bu hafta yen bölümü ile 26 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda oldu.
Dizinin bu haftaya damgasını vuran olayı ise Sinan’ın çok sevdiği İsa ağabeyi otobüs patlamasının neticesinde ağır yaralanıyor. Yürekleri dağlayan bu sahne fragmanın en dikkat çeken sahnelerinden de bir tanesi olmuştu.
Poyraz Karayel İsa öldü mü?
26 Ekim Çarşamba akşamı ekranlarda olan Poyraz Karayel dizisinin en dikkat çeken sahnelerinden bir tanesi otobüs patlaması sahnesi oldu. Sinan ile birlikte kaçmayı planlayan Poyraz bu patlamanın ardından eli kolu bağlı bir şekilde kalakaldı..
Özellikle patlayan otobüsün içinde İsa’nın olması da herkesi derinden etkiledi. Poyraz Karayel dizisinde İsa’nın ölmesi ve diziden ayrılması bekleniyor.
Emirhan Akbaba kimdir?
Poyraz Karayel dizisinde rol alan ve İsa karakterini canlandıran Emirhan Akbaba 3 Eylül 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. 15 yaşında olan Akbaba bunda önce de bir çok dizide rol almıştır ve rol aldığı diziler ise şu şekildedir;
Şen Yuva
Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Sana Bir Sır Vereceğim
Türk Malı
Yahşi Cazibe
Muhteşem Yüzyıl
Akasya Durağı
Suskunlar
Kardeş Gibi
 
Son Güncelleme: 25.10.2016 23:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş