02 Kasım 2016 Çarşamba 20:06
Poyraz Karayel dizisi saat kaçta başlıyor

Kanal D ekranlarına damga vuran diziler arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Poyraz Karayel dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin başlama saati ile ilgili haberimiz sizlerle..

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği oyuncu kadrosunda ise İlker Kaleli, Musa Uzunlar, Burçin Terzioğlu, Ali İl, Ayda Aksel gibi isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisi ile ilgili merak edilenleri siz değerli okurlarımızla birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.

Yayınlandığı ilk iki sezonda reytingleri alt üst eden polisiye dizi Poyraz Karayel bu sene itibariyle 3.sezon içerisinde yer alıyor. Dizinin kahramanı olan Poyraz öldü mü diziye geri dönüyor mu soruları arasında başlayan Poyraz Karayel dizisinin saat kaçta başladığı sorusunun cevabını da sizler için yanıtladık.

Poyraz Karayel dizisi her Çarşamba akşamı yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin yayın saati ise 20.00 olarak belirlendi ve her Çarşamba bu saatte hayranlarıyla buluşuyor.

Poyraz Karayel Konusu

Dibi görmüş bir adam, hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyini mesleğini karısını ve oğlunu kaybeden Poyraz Karayel büyün bu dertlerini küçüğe alarak ayakta kalmıştır.

Canından çok sevdiği oğlunu kayınpederinden almak için elinden geleni yapan Poyraz diğer yandan da Mümtaz’dan aldığı teklifi değerlendirir ve kabul eder.

Bahri Umman’ın yanında köstebek olarak çalışacak olan Poyraz Karayel Ayşegül ile tanışacaktır. Bahri’nin kızı Ayşegül ile tanışan Poyraz ona aşık olur ve hayatı buradan sonra değişir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş