08 Şubat 2017 Çarşamba 13:25
Poyraz Karayel 80.bölüm fragmanı çıktı mı Son bölüm özeti 15 Şubat 2017 Kanal D
 Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümünde sevenlerini ekran başına kilitleyen Poyraz Karayel dizisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi bu hafta 79.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, Celil Nalçakan, İlker Aksum gibi isimlerin yer aldığı ve yapımını ise Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor!

79.bölüm ile 8 Şubat Çarşamba akşamı ekranlarda olan Poyraz Karayel dizisinde bu hafta yaşananları sizler için hazırladık. İşte bu haftadan bilgiler;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Poyraz Sinan’ı kurtarmak için adeta insan üst bir mücadelenin içerisinde bulur kendisini. Eda, Zülfikar, Taşkafa da ona yardım ederler. Poyraz her ne kadar çabalasa da kendisini ölüm kalım savaşı içerisinde bulacaktır Sinan..

Çınar ise annesi hakkında öğrendiklerinin ardından bunları sindiremez. Mümtazlarla işbirliği yapma kararına varan Çınar abisinin intikamını almak için Nevra’ya  karşı gizli bir oyun içerisine girer. Bu oyun ise kendisi için tehlikeli sonuçlar doğuracaktır.

Sinan’a bunu yapanlardan intikam almak için yemin eden Poyraz ise harekete geçer. Girişim’in üyelerini temizleme kararı alan Poyraz bu savaşta yalnız olmayacaktır. Zülfikar, Sadreddin, Eda ve Taşkafa da bu intikam savaşında Poyraz ile aynı yerde bulunacaklar.

 

Poyraz Karayel dizisi yeni bölüm fragmanı Kanal D resmi sayfasının ardından yayınlanacaktır.Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 08.02.2017 20:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş