01 Şubat 2017 Çarşamba 23:08
Poyraz Karayel 79.bölüm fragmanı çıktı mı Son Bölüm Özeti 8 Şubat 2017 Çarşamba Kanal D
 Kanal D’nin sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Poyraz Karayel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Bu hafta 78.bölüm ile ekranlarda olan diziden ayrıntılar sizlerle!

 

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar gibi isimlerin oynadığı yapımını ise Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel dizisinde heyecan devam ediyor. Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Poyraz Karayel dizisinde bu hafta neler yaşandı sizler için hazırladık.

Sinan ve Ayşegül’ü kurtarmak için çektiği fotoğrafları Girişim’e götürmek zorunda olan Poyraz adeta zamanla yarışmaktadır. İşte son bölümden gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Ayşegül ve Sinan’ın kaçırılmasından sonra Nevra’yı sorumlu tutan Bahri ise Girişim’in gözden çıkardığı Nevra’nın evini basar. Ayşegül ve Sinan’a karşı Çınar’ı rehin alan Bahri Umman oldukça sinirlidir. Nevra ise oğlunun hayatının kurtarılması için Girişim ile bildiklerini söylemek zorundadır.

Çınar’ın annesi ile ilgili öğrendikleri ise yeni tehlikelere yol açacaktır. Poyraz ise Nevra’dan aldığı bilgilerin ardından Girişim’in izini sürmeye devam eder.

Zülfikar ve Eda ise Poyraz’ın arkasındaki yerini alırlar. Ama tüm bu çabaya rağmen Poyraz’ın ölüm kalım savaşında kazanan taraf olabilecek midir göreceğiz.

 

Poyraz Karayel dizisi yeni bölüm fragmanı Kanal D resmi sayfasının ardından yayınlanacaktır.Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 01.02.2017 11:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş