25 Ocak 2017 Çarşamba 16:59
Poyraz karayel 78.bölüm fragmanı çıktı mı 1 Şubat Çarşamba Kanal D
 Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni yapımları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Poyraz karayel dizisinde heyecan devam ediyor. 25 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümü ile yayınlanan diziden ayrıntılar sizlerle!

 

Kanal D ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar gibi isimlerin yer aldığı Poyraz karayel dizisi oldu. Limon Film’in üstlendiği Poyraz karayel dizisi bu hafta 25 Ocak Çarşamba akşamı 77.bölümü ile yine sevenlerini ekran başına kilitledi.

Yine dikkatleri üzerine çeken Poyraz karayel dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Geçtiğimiz haftanın son sahnesinde Çınar Poyraz’a kurduğu tuzak ile birlikte Ayşegül’ün alt üst olmasını sağlamıştır. Poyraz ve Eda ile yüzleşmek için yola çıkan Ayşegül ise oldukça hırslıdır.

Ummanlar ise seri katilin kaçırdığı Taşkafa’yı kurtarmak için hemen bir operasyon yaparlar. Seri katilin cinayetleri de ortaya çıkmaya başlamıştır.

Eda, Poyraz ve Ayşegül’e kurduğu tuzak ile birlikte Nevra’nın gözüne girer. Nevra ise bu tuzağı beğenmiştir ve Eda’nın kızını görmesini kabul eder.

Meltem’in intihar girişiminin ardından Poyraz ve Zülfikar şok olmuştur. Poyraz’a olan nefreti yüzünden Çınar Meltem’in iyileşmesine izin vermeyecektir.

Nevra ise Girişim’in yöneticileri ile bir araya gelir ve Mümtaz bunu öğrenince Poyraz ile harekete geçerler.

 

Poyraz Karayel dizisi yeni bölüm fragmanı Kanal D resmi sayfasının ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 25.01.2017 16:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş