11 Ocak 2017 Çarşamba 22:47
Poyraz Karayel 76.bölüm fragmanı çıktı mı Kanal D 18 Ocak 2017 Çarşamba
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Poyraz Karayel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi son olarak 11 ocak Çarşamba günü yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İlker Aksum gibi isimlerin yer aldığı ve geçtiğimiz hafta yılbaşı haftası nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan Poyraz Karayel dizisi bu hafta 11 ocak Çarşamba akşamı ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizinin bu haftaki bölümünde yaşananlar şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Poyraz Çınar’ın planının ardından ölüm ile burun buruna gelir. Üstelik Çınar artık Poyraz’ın kimliğini öğrenmiştir. Poyraz tüm bu yaşananların ardından Çınar ve Nevra’nın karşısına dikilir ve kozlarını nihayet paylaşırlar.

Çınar’ın Poyraz’ı bu kadar kolay rahat bırakmaya niyeti yoktur. Poyraz’ın sevdiklerine zarar vererek intikam almak için elinden geleni yapar.

Taş kafa kendisini bıçaklayan İsa’yı affetmek istese de görgü tanığı her şeyi mahveder. Bahriler ise ne yapıp edip o ifadeyi geri aldırmanın yolunu ararlar. Bu tahmin ettikleri kadar kolay olmayacaktır.

Bu olumsuzluklara rağmen yeni bir hayata başlamak için kararlı olan Poyraz hiç beklemediği bir misafirle karşılaşırlar.

 

Poyraz Karayel dizisi yeni bölüm fragmanı Kanal D resmi sayfasının ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 11.01.2017 10:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş